Відбулась 44 сесія Крижопільської селищної ради 8 скликання.
Сьогодні відбулась 44 сесія Крижопільської селищної ради 8 скликання. Перед початком засідання присутні виконали гімн України та приступили до роботи відповідно до порядку денного, опрацювавши понад 60 питань.
За дорученням начальника РВА в роботі сесії взяв участь заступник начальника районної військової адміністрації Володимир Скалій.
Крижопільський селищний голова Володимир Василишен представив нового заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Ним стала Мостовик Ганна Володимирівна.
Депутатами було внесено зміни до рішень селищної ради з підготовки територіальної оборони та підготовки населення Крижопільської територіальної громади до участі в русі національного спротиву на 2022-2025 роки, питань бюджету в поточному році, до Програми підтримки дітей з інвалідністю на 2022 – 2024 роки.
Затверджено План формування мережі закладів загальної середньої освіти Крижопільської селищної територіальної громади на 2024 – 2027 роки. Утворено Піклувальну раду закладів освіти.
Прийнято низку рішень із земельних питань та комунальної власності.