Знову «на щиті»…
І ще одна трагічна новина для Городківської громади та всіх нас. Знову російський окупант завдав удару для української родини, обірвавши життя найдорожчій людині. Ще в одній домівці оселилося горе, розпач і сум. Сумно та боляче, крається серце.
Вітошкін Володимир Олександрович, 12 квітня 1994 року народження, житель с.Городківка полинув у Небесний стрій. Став Янголом неба та нашим охоронцем.
31 березня 2024 року поблизу населеного пункту Красногорівка Покровського району Донецької області наш земляк прийняв свій останній бій.
Призваний на військову службу по мобілізації 14 січня 2023 року Тульчинським РТЦК та СП, солдат Вітошкін Володимир Олександрович служив старшим водієм 1 десантно-штурмового відділення 3 десантно-штурмового взводу 10 десантно-штурмової роти 3 десантно-штурмового батальйону.
На жаль, словами важко загоїти на серці страшну рану від втрати.
Нехай добрий, світлий спомин про Героя-захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав його, любив та шанував. Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи.
Вічна пам’ять Герою!