Загиблому військовослужбовцю Красію Станіславу В’ячеславовичу відкрито меморіальну дошку
2 квітня у дворику Вапнярківській гімназії Томашпільської громади зібрались місцеві жителі, учні, вчителі, керівництво громади. Почесними гостями була родина військовослужбовця Красія Станіслава.
Присутні згадували словами вдячності нашого Героя-земляка солдата Красія Станіслава В'ячеславовича, який загинув 28 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Мар’їнка Покровського району Донецької області, захищаючи територіальну цілісність України від російських окупантів.
Наш оборонець служив стрільцем-снайпером 2 десантно-штурмового відділення 2 десантно-штурмового взводу 2 десантно-штурмової роти 1 десантно-штурмового батальйону.
Право відкрити меморіальну дошку надано матері Надії Володимирівні, брату Владиславу, дружині Анні та донці Златі.
Загиблого Героя, на жаль, не повернути. Проте, його добрі вчинки, щирі усмішки назавжди залишаться в нашій пам’яті. Нинішні та майбутні покоління школярів будуть згадувати подвиг воїна-односельчанина. І не згасне та добра пам’ять, яку він залишив після себе.
Присутні хвилиною скорботного мовчання вшанували пам’ять усіх, хто віддав своє життя захищаючи Батьківщину від російської навили.
Після урочистого відкриття пам’ятної дошки, учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку.
За незалежність платимо велику ціну…
Вічна пам’ять загиблим у російсько-українській війні…