Службою справах дітей Тульчинської районної військової адміністрації проведено «круглий стіл»

Дата: 09.04.2024 09:18

8 квітня, фахівцями Служби у справах дітей Тульчинської районної військової адміністрації, за участі працівників КУ «Центр надання соціальних послуг», відділом Служба у справах дітей Вапнярської селищної ради, службою у справах дітей Тульчинської міської ради проведено «круглий стіл».

На засіданні якого обговорено питання забезпечення прав дитини на зростання у сімейному середовищі, через розвиток в територіальних громадах патронату над дитиною, покращення якості та забезпечення доступності для вразливих сімей з дітьми як альтернативи інтернатним закладам.

Адже патронат над дитиною виконує безпосередні функції тимчасового догляду, виховання та реабілітації дитини в сім'ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Учасники «круглого столу» ділились досвідом інформування громадськості про суть та зміст патронату, пошуком кандидатів у патронатні вихователі тощо.