Меморандум про співпрацю  між Тульчинською районною органзацією Товариства Червоного Хреста України підписано

Дата: 11.04.2024 16:32

Сьогодні начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк підписав Меморандум про співпрацю між Тульчинською РО Товариства Червоного Хреста України та Тульчинською районною військовою адміністрацією.

Підписання меморандуму має надзвичайно важливе значення, адже його основною метою  є об’єднання зусиль, які спрямовані на  недопущення порушення прав і свобод людини, зокрема надання допомоги вразливим категоріям населення Тульчинського району, яке постраждало внаслідок бойових дій з боку російської федерації.

Під час підписання Меморандуму сторони також обговорили проведення просвітницьких кампаній щодо надання першої психологічної та медичної допомоги.

Першим кроком співпраці стало надання суттєвої допомоги для облаштування додаткових спальних місць одному із соціальних закладів району, а саме 110 матраців, 30 розкладачок європейського зразка, 40 наборів особистої гігієни, бутильована питна вода тощо.

Дякуємо й обласному штабу Червоного Христа за оперативне вирішення даного проблемного питання.

Очільник району подякував в. о. голови Тульчинської районної організації Вінницької обласної організації  Товариства Червоного Хреста України Тетяні Очеретній за  професіоналізм, відповідальність, вміння працювати з людьми різних вікових та соціальних категорій, самовіддане служіння обраній справі.

Домовились про подальші кроки плідної співпраці задля жителів району.