Володимир Зеленський: Рішення Конгресу США зміцнює роль Америки як маяка демократії та лідера вільного світу

Дата: 24.04.2024 15:00

Президент України Володимир Зеленський висловив подяку Сенату Конгресу США за сьогоднішнє схвалення життєво необхідної допомоги Україні.прапор України та прапор США

«Дякую лідеру більшості Чаку Шумеру та лідеру республіканців Мітчу Макконнеллу за їхнє рішуче лідерство у просуванні цього двопартійного закону, а також усім американським сенаторам від обох партій, які проголосували за нього», - наголосив Зеленський.

Зі слів Президента, «це голосування зміцнює роль Америки як маяка демократії та лідера вільного світу».

«Я також вдячний усім американцям, які продовжують підтримувати Україну та усвідомлюють, що історичне значення цього законопроекту виходить за межі політики. Я так само ціную підтримку Президента Байдена і з нетерпінням очікую на швидке підписання законопроекту та надання наступного пакету військової допомоги, що відповідатиме рішучості, яку я завжди відчуваю в наших переговорах», - зазначив Президент.

Глава держави також зауважив, що «далекобійні спроможності України, артилерія та ППО є вкрай важливими інструментами для якнайшвидшого відновлення справедливого миру».