Продовольча безпека залишається нашим пріоритетом, - Сергій Борзов

Дата: 29.04.2024 15:58

Посівна на Вінниччині триває. Про це повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов.Начальник ОВА Сергій Борзов під час розмови з аграрієм

«Хоч погода минулих тижнів дещо сповільнила темпи робіт, але на сьогодні завершили посів ярої пшениці, ярого ячменю, гороху та вівса», - зауважив очільник області.

Окрім того, завершили посів цукрових буряків. Їх посіяно на площі 60 тис. га, що майже на 6 тис. га більше, ніж під урожай 2023 року.

Ярі зернові та зернобобові культури засіяно на 140 тис. га по всіх категоріях господарств. А це майже 35% прогнозованих площ.

Також засіяно кукурудзу на зерно на 21% прогнозованих площ. За останній тиждень її посіяно на 24 тис. га.

На Вінниччині засіяли і соняшник – майже на 60% прогнозованих площ. А за останній тиждень цю культуру посіяно на 33 тис. га.

Також протягом останнього тижня аграрії області посіяли 19 тис. га сої.

«Дякую всім, хто зміцнює економіку країни. Разом неодмінно переможемо», - зазначив Сергій Борзов.