Дякую всім, хто в мирні часи і з перших днів війни мужньо захищає Україну від ворога, - Сергій Борзов привітав прикордонників із професійним святом

Дата: 30.04.2024 10:26

30 квітня – День прикордонника України.прикордонники

Із професійним святом привітав усіх причетних Начальник ОВА Сергій Борзов.

«Незламні, нескорені, сильні та мужні! Українські прикордонники виконують нелегкі бойові завдання і стримують окупантів 24/7. Серед них – військовослужбовці нашого Могилів-Подільського прикордонного загону, які гідно виконують поставлені завдання», - зазначив Начальник ОВА Сергій Борзов.

Вінниччина межує з невизнаною Придністровською Молдавською Республікою, а тому зміцнення наших рубежів – завжди у пріоритеті.

«Дякую всім, хто в мирні часи і з перших днів війни мужньо захищає Україну від ворога. Пам’ятаємо кожного, хто загинув за незалежність та свободу держави. Честь і слава українським прикордонникам!» - зауважив очільник області.