На Вінниччину релокувалися 390 суб’єктів господарювання, із них майже 300 - відновили роботу на новому місці

Дата: 30.04.2024 11:00

Про це повідомив Начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов кореспонденту "Укрінформ". працівники несуть коробки

«За інформацією, яку нам надали територіальні громади, на територію Вінницької області станом на 1 квітня цього року переміщено вже 390 суб’єктів господарювання. Із них майже 300 вже відновили свою діяльність на новій локації», - сказав Сергій Борзов.

За його словами, серед релокованих суб’єктів господарювання - 248 ФОП та 142 юридичні особи. Вони створили на Вінниччині 1911 робочих місць. З них за урядовою програмою релокації переміщено 35 підприємств (10 ФОП та 25 юридичних осіб), на яких працевлаштовано 910 осіб.

Посадовець зазначив, що 354 із загальної кількості релокованих суб’єктів господарювання здійснили перереєстрацію на новій локації. А майже 300 - вже відновили виробничі процеси.

Найбільше підприємств релоковано до Вінницької міської територіальної громади – 93,33% від загальної кількості. Тут ними створено 92,67% загальної кількості нових робочих місць.

Джерело: Укрінформ