Де на Вінниччині в травні працюватиме пересувний мамограф «Квітка»
Як зазначили у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОВА, цього місяця пересувний мамограф «Квітка» працюватиме у 9 громадах. А саме:
Шпикові;
Літині;
Мурованих Курилівцях;
Теплику;
Ладижині;
Хмільнику;
Чернівцях;
Гайсині;
Шаргороді.
У Подільський регіональний центр онкології - ПРЦО наголошують, що обстеження безоплатне за наявності роздрукованого та наявного е-направлення від сімейного/лікуючого лікаря.
«Квітка» працює у громаді два дні. Приїжджають у населений пункт близько 10:00. За один день можуть обстежити 30 мешканців. Результати пацієнти отримують через 7-10 днів.
«Обстеження є особливо важливим для жінок 40-річного віку та старше. Це стосується тих, хто не проходив мамографічне обстеження 2 і більше років з профілактичною ціллю. Не проходили мамографію не менше 1 року за наявності патології молочних залоз та мають підозру на патологію молочної залози (група ризику). Жінкам до 40 років лише за рекомендацією лікаря», - наголошують в онкоцентрі.
Департамент охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОДА