Відзначено Почесною грамотою обласного рівня часника ліквідації наслідків аварії ЧАЕС
01 травня 2024 року перебуваючи з робочим візитом у Вапнярської громаді, начальник Тульчинської районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, за участі Вапнярського селищного голови Олександра Горенюка зустрівся із місцевим жителем, учасником ліквідації наслідків аварії ЧАЕС першої категорії Нікітюком Володимиром Анатолійовичем.
Посадовець від імені Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова, голови обласної Ради Вячеслава Соколового та себе особисто, подякував Володимиру Анатолійовичу за героїчні подвиги в боротьбі з «мирним атомом» та вручив Почесну грамоту Вінницької обласної військової адміністрації та обласної Ради.
«Кожного року ми повертаємось пам’яттю і серцем до незабутніх трагічних подій, щоб ще раз осягнути, кому зобов’язані можливістю жити», - підкреслив очільник району.