Дорогі віряни Тульчинщини!

Дата: 05.05.2024 06:57

Вітаю зі світлим святом Великодня. У день Христового Воскресіння хочеться побажати блага і добра. Нехай на душі буде тепло і спокійно, над головою мирне небо, а поруч – кохані та рідні. Нехай це свято подарує розуміння, гармонію і радість. Бажаю, щоб всі тривоги і образи пішли геть, а залишилися тільки любов і щастя.

Світле свято Великодня для кожного з нас знаменне і важливе. Воно віщує нам про міцність віри, надії і любові.

Хай Божа милість, взаємна повага та порозуміння допоможуть вам подолати всі перешкоди на тернистій дорозі до щастя й гармонії, а щира любов ближніх нехай надихає на добрі праведні діла.

Нехай передзвін великодніх дзвонів принесе вам лише благі звістки, серце  наповниться радістю, віра допомагає долати труднощі.

Вітаючи з світлим Воскресінням Христовим, бажаю щоб Всевишній вас не залишав у доброті своїй!

Нехай Господь береже вас, вашу родину і нашу Україну...

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

Начальник районної військової  адміністрації                                    Олександр ГАВРИЛЮК