Трьох загиблих військовослужбовців з Томашпільської громади посмертно нагородили орденом "За мужність" ІІІ ступеня

Дата: 03.05.2024 09:45

Нагрудні знаки та посвідчення, підписані Президентом України, передали рідним загиблих військовослужбовців Загороднюка Олександра Володимировича, Кушніра Романа Івановича та Доленка Івана Геннадійовича.

2 травня 2024 року, начальник Тульчинської  районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк разом з начальником першого відділу Тульчинського РТЦК та СП  Олегом Кучеруком та Томашпільським селищним головою Валерієм Немировським,   від імені Президента України Володимира Зеленського, вручили державні нагороди родичам Героїв України, які загинули у повномасштабній російсько-українській війні.

За  особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденом "За мужність" ІІІ ступеня нагороджено:

— солдата ЗАГОРОДНЮКА Олександра Володимировича (посмертно) ;

— солдата КУШНІРА Романа Івановича (посмертно);

— солдата ДОЛЕНКА Івана Геннадійовича (посмертно).

Посадовці виловили безмежні слова вдячності батькам Захисникам, які виховали наймужніших і найвідважніших.

«Жодні слова не можуть полегшити горе родин, бо такі болючі втрати – це непереборний глибокий сум, який залишається в серці назавжди, об'єднавши не лише рідних та близьких, а й усю Тульчинщину в спільному відчутті втрати», - зазначив Олександр Гаврилюк.

Памʼятаючи своїх Героїв – ми знаємо ціну свободи!

Світла памʼять усім, чиє життя забрала ця війна!

Слава нашим Героям! Слава Україні!