Честь і Слава оборонцям України!
Маємо за честь привітати нашого земляка, Чепурка Дениса Миколайовича, жителя с.Городківка з одержанням державної нагороди – ордена «За мужність» ІІІ ступеня.
Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського, за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові, молодшого лейтенанта ЧЕПУРКА Дениса Миколайовича нагороджено орденом "За мужність" III ступеня.
Щиро вітаємо земляка з отриманням високої почесної нагороди.
Дякуємо за захист Батьківщини!
Бажаємо Денису Миколайовичу козачого здоров’я, невичерпної сили та енергії, Божої опіки, ангела охоронця, відмінного виконання всіх поставлених завдань.
Перемога буде за нами!
Слава нашому незламному народу!
Слава Збройним Силам України!
Слава Україні!