Доєднуйтесь до однодумців у "волонтерський правозахисний рух"
Система безоплатної правничої допомоги вже четвертий рік поспіль об’єднує однодумців у "волонтерський правозахисний рух". Волонтери та параюристи щоденно допомагають долати барʼєри вирішення питань правовим способом та розповідають іншим, куди звернутись до системи БПД на місцях.
Побачивши оголошення про проєкт «Волонтер БПД», пан Олександр без вагань заповнив анкету волонтера, адже з власного досвіду знає про важливість доступних юридичних консультацій.
Олександр Горових – вже майже рік, як параюрист системи БПД. Проживає у м. Харків – там і волонтерить.
Цікавий факт! Попри те, що пан Олександр нині на пенсії, має дуже насичений життєвий графік, адже захоплюється скандинавською ходьбою, садівництвом, плаванням та філателією воєнного часу. І навіть організовує виставки філателії. Активно інформує про систему безоплатної правничої допомоги.
Долучайтесь до система безоплатної правничої та заповніть анкету https://cutt.ly/hlq3RxH спеціалісти з вами зв’яжуться