Усі ми українці - велика єдина родина, дбаємо та підтримуємо один одного.
Розуміючи, що сім’ї, які в російсько-українській війні втратили своїх рідних, потребують особливої уваги, ми намагаємось робити все, щоб такі родини мали віру в майбутнє і ніколи не відчували, що вони залишились сам на сам з надскладними проблемами воєнного сьогодення.
Сьогодні, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк завітав до родини Тіхомірових, яка мешкає в с.Білоусівка Тульчинської громади.
Посадовець спільно із своїм заступником Сергієм Чепернатим та начальником управління соціального захисту районної військової адміністрації Миколою Богачем поспілкувались з Христиною Сергіївною та її дітками.
В липні 2023 року до багатодітної родини прийшло велике горе. Російський агресор забрав життя коханого чоловіка та батька Тіхомірова Миколи Сергійовича.
Загибель кожного Воїна є непоправною втратою для України, для кожної сім'ї, для кожного з нас, тому соціальний захист родин загиблих, вирішення основних проблемних питань реалізації гарантованих прав є одним з найважливіших на сьогодні питань.
Під час розмови обговорили ряд побутових питань, серед яких навчання, лікування та оздоровлення дітей. Ознайомились з умовами проживання багатодітної родини, в якій виховується шість діток. Найстаршим близнюкам Володимиру та Костянтину дев’ять років, наймолодшій донечці Емілії лишень шість місяців.
Домовились про шляхи вирішення ряду господарських питань, з якими звернулась Христина Сергіївна.
Очільник району Олександр Гаврилюк вручив відповідне посвідчення, що засвідчує статус, а начальник управління соціального захисту районної військової адміністрації Микола Богач роз’яснив дружині загиблого військовослужбовця, якими пільгами родина може скористатись.
Традиційно, посадовці приїхали не з пустими руками. Передали побутову хімію, засоби гігієни, сучасні розвиваючі іграшкові набори для малечі різних вікових груп.
Домовились про подальше спілкування та соціальний супровід родини.