Шановні жителі Тульчинщини!
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Європи!
Це свято у черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці кожного українця. І ми – члени європейської спільноти.
Україна сьогодні в центрі Європи й одночасно — на кордоні демократії та європейських цінностей.
Війна, яку росія розпочала проти нашої держави, нагадала європейцям, ким вони є, та об’єднала всі країни навколо підтримки України у її боротьбі проти російської агресії.
Сьогодні український народ героїчно відстоює від рашистської навали демократію, свободу, історію, людські життя та мрії усієї прогресивної Європи. В ці темні часи ЄС стоїть поруч з Україною, підтримуючи наш вибір європейського майбутнього.
Вдячні усім друзям за підтримку України. Миру всім нам, добробуту, міцної та єдиної Європи!
Бажаю усім мирного неба над головою та міцного здоров’я!
З Днем Європи!
начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк