Відбулось засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми
8 травня, на базі Тульчинської районної військової адміністрації відбулось засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми за участю заступників начальника РВА Володимира Скалія та Сергія Чепернатого, працівників управління соціального захисту населення, служби у справах дітей, представників територіальних громад та представників громадської організації «Джерело Надії України».
На міжвідомчій раді було розглянуто питання, серед яких:
- підсумки діяльності за 2023 рік у сфері реалізації державної політики щодо попередження насильства в сім’ї;
- робота служб у справах дітей Тульчинського району, щодо попередження домашнього насильства та жорстокого поводження відносно дітей;
- відбулась презентація проекту «забезпечення комплексного реагування з метою захисту осіб, які постраждали від насильства, пов’язаного з війною, гендерно зумовленого насильства, торгівлі людьми чи експлуатації у Вінницькій області».
За підсумками засідання, по кожному опрацьованому питанню були прийняті відповідні рішення, які рекомендовані до виконання відповідним структурним підрозділам районної військової адміністрації та територіальним громадам Тульчинського району.
Підсумовуючи результати засідання, заступник начальника РВА Володимир Скалій наголосив на необхідності об’єднання спільних зусиль органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості щодо вирішення зазначених питань.