Любі матусі!
Від щирого серця вітаю вас зі святом – Днем матері!
Доземний уклін вам, рідні, за дарунок життя, за тепло серця та найнадійніший оберіг – священну материнську любов.
Ваше терпіння, витримка, дивовижна мудрість і мужність зберігають віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої країни.
Мама - це не тільки добрі очі, дбайливе серце, ніжне дихання і ласкаві руки рідної людини. Мама - це ще й ангел-хранитель, завжди оберігає від неприємностей, переживань і проблем.
Цей День матері особливий… Обпалений війною, але з гарячим серцем, великою внутрішньою силою, вірою та героїзмом українських мам.
Особливо хочеться доземно вклонитися матерям, чиї діти стали на захист нашої Батьківщини, чиї сини і доньки віддали життя захищаючи наш спокій і наші домівки! Кожна з вас здійснила подвиг виховавши своїх дітей – патріотів! Шана і вдячність вам!
Будьте здоровими й завжди майте привід пишатися собою та своїми дітьми!
Любі матері!
У цей святковий день прийміть щирі слова вдячності, любові та пошани! Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, довгих років життя, душевного спокою, миру та добра. Нехай тепло домашнього вогнища, створене вашими лагідними серцями, зігріває кожну родину, а те добро і моральні цінності та чесноти, які ви сієте в душах своїх дітей, стануть міцним підґрунтям задля процвітання та розбудови незалежної України!
Низький, доземний вам уклін, дорогі Матері!
начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк