Шановні жителі Тульчинського району!

Дата: 15.05.2024 08:21

15 травня відзначається Міжнародний день сім’ї - свято, яке символізує родинне тепло, затишок, любов, повагу і прихильність рідних людей.

Сім'я - головна цінність в нашому житті. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги та солідарності.

Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!

Родина є найціннішим подарунком долі, адже саме вона є для кожного з нас опорою, надійною фортецею, де ми завжди зможемо знайти душевний спокій, підтримку і розуміння.

Сьогодні, коли Україна перебуває у стані війни, ми найперше згадуємо тих членів сімей, хто на передовій захищають мир та спокій кожного з нас, наші родини. Наша безмежна вдячність та доземний уклін батькам, які виховали Героїв, що загинули за волю та незалежність нашої Батьківщини.

Знаємо, що скоро настане той день, коли запанує мир та спокій в українських сім’ях. І воїни повернуться до своїх родин.

Дозвольте у Міжнародний день сім’ї побажати усім вам там і вашим рідним міцного здоров’я, добробуту, благополуччя, миру, злагоди та любові.

Бережіть один одного і будьте щасливі!

начальник районної військової адміністрації  Олександр ГАВРИЛЮК