12 травня – Міжнародний день медичної сестри !

Дата: 12.05.2024 10:11

Щорічно, 12 травня, ми відзначаємо Міжнародний день медичної сестри. З нагоди вашого професійного свята прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я!

Ваша щоденна праця заслуговує визнання і поваги серед людей, а також безмежної вдячності.

Я впевнений, що кожному, хто бодай раз звертався до медичної установи, розуміє, яку титанічну роботу виконує медична сестра. Саме ви виконуєте всі призначення лікаря, а ваше небайдуже й добре слово відіграє чималу роль у процесі одужання хворого.

Зараз медичні працівники України роблять неймовірну роботу. Вони рятують життя, ставлять поранених на ноги та лікують навіть під звуки вибухів чи в окупації.

Ваші руки допомагають зцілювати рани, ваші слова дають надію, а ваша турбота допомагає знайти силу та віру в майбутнє. У ці складні часи для України, ваша щоденна праця як ніколи важлива для збереження людського життя!

Шановні медичні сестри Тульчинщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого свята.  Бажаємо вам невичерпної енергії, доброго здоров’я. Ви – справжні герої, і ми завжди будемо вдячні вам за вашу працю!

начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк