Ви – надійна опора для лікарів та велика підтримка для пацієнтів, - Сергій Борзов

Дата: 12.05.2024 12:00

12 травня відзначають Міжнародний день медичної сестри.Військова медсестра

Начальник ОВА Сергій Борзов привітав усіх причетних зі святом.

«Ви ті, хто повертає до життя, хто здатен лікувати душу і тіло. Нерідко ваше добре слово, ваша турбота і терпіння, ваша людяність є запорукою швидкого одужання пацієнта». - зауважив очільник області.

За словами Сергія Борзова, це робота, яка триває 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Вона не закінчується із завершенням робочого дня.

«Ви – надійна опора для лікарів та велика підтримка для пацієнтів. Сьогодні багато ваших колег не лише біля лікарняних ліжок в тилу, а й на передовій - рятують життя наших воїнів. Інколи ціною власного життя», - підкреслив Начальник ОВА.

Також він подякував медичним сестрам за відповідальність, їх чуйні серця та всі врятовані життя.

«Бажаю міцного здоров’я, благополуччя, добробуту та успіхів у вашій благородній справі!» - зазначив Сергій Борзов.