В селі Гнатків Томашпільської громади відкрито  меморіальну дошку на стінах ліцею, де навчався випускник закладу - Янчук Володимир Анатолійович

Дата: 14.05.2024 09:28

13 травня 2024 року, в дворику Гнатківського академічного ліцею Томашпільської селищної ради зібрались учні закладу, вчителі, керівництво Томашпільської громади, односельчани.

За участі родини загиблого, відбувся мітинг-реквієм пам’яті Янчука Володимира Анатолійовича та відкрито меморіальну дошку на його честь.

Присутні згадували життєвий шлях Героя-захисника, який віддав життя за Батьківщину.

Право відкрити меморіальну Дошку було надано матері Героя – Тамарі Миколаївні та сину Віктору. Після чого учасники заходу поклали до пам’ятного знаку живі квіти, запалили поминальні лампадки. Присутні, схиливши голови в хвилині мовчання, віддали шану світлій пам’яті Володимира Анатолійовича та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність України.

Старший солдат Янчук Володимир Анатолійович служив стрільцем 3 стрілецькому відділенні, 2 стрілецького взводу, 2 стрілецької роти стрілецького батальйону військової частини А1619.

27 вересня 2023 року поблизу населеного пункту Первомайське Донецької області російський агресор обірвав життя нашого Героя-захисника.

За ратний подвиг військовослужбовця Володимира Янчука за наказом Президента України нагороджено Орденом ІІІ ступеню «За мужність» (посмертно).

Його ім'я назавжди залишиться в пам'яті наступних поколінь.

Вічна пам'ять Герою!