В селі Гнатків Томашпільської громади відкрито меморіальну дошку на стінах ліцею, де навчався випускник закладу - Янчук Володимир Анатолійович
13 травня 2024 року, в дворику Гнатківського академічного ліцею Томашпільської селищної ради зібрались учні закладу, вчителі, керівництво Томашпільської громади, односельчани.
За участі родини загиблого, відбувся мітинг-реквієм пам’яті Янчука Володимира Анатолійовича та відкрито меморіальну дошку на його честь.
Присутні згадували життєвий шлях Героя-захисника, який віддав життя за Батьківщину.
Право відкрити меморіальну Дошку було надано матері Героя – Тамарі Миколаївні та сину Віктору. Після чого учасники заходу поклали до пам’ятного знаку живі квіти, запалили поминальні лампадки. Присутні, схиливши голови в хвилині мовчання, віддали шану світлій пам’яті Володимира Анатолійовича та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність України.
Старший солдат Янчук Володимир Анатолійович служив стрільцем 3 стрілецькому відділенні, 2 стрілецького взводу, 2 стрілецької роти стрілецького батальйону військової частини А1619.
27 вересня 2023 року поблизу населеного пункту Первомайське Донецької області російський агресор обірвав життя нашого Героя-захисника.
За ратний подвиг військовослужбовця Володимира Янчука за наказом Президента України нагороджено Орденом ІІІ ступеню «За мужність» (посмертно).
Його ім'я назавжди залишиться в пам'яті наступних поколінь.
Вічна пам'ять Герою!