На жаль, війна безжальна

Дата: 14.05.2024 15:31

Захищаючи Україну на війні поліг військовий з Томашпільської громади. Небесне воїнство поповнилось ще одним ангелом, ним став Пустовіт Олександр Віталійович, 10 серпня 1985 року народження, житель с.Ракова.

Молодий і перспективний, добрий та щирий, вірний патріот рідної держави у грудні 2023 року став до лав Збройних сил України, аби захистити від ворога Україну, рідних та близьких.

Солдат Пустовіт Олександр Віталійович служив навідником другого механізованого відділення другого механізованого взводу першої механізованої тори першого механізованого батальйону.

10 травня 2024 року, під  час проходження військової служби у населеному пункті Михайлівка Миколаївського району Миколаївської області, життєва зірка нашого Героя-захисника навіки згасла.

Ще в одній домівці оселилося горе, розпач і сум. Нехай добрий, світлий спомин про захисника, Олександра Віталійовича  назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, односельчан, усіх, хто знав його, любив та шанував. Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи.

Низький уклін воїну за жертовний подвиг заради вільного народу та вільної держави.

Вічна пам’ять Герою!