Відділ державного нагляду (контролю) у Вінницькій області очолив Андрій Руденко

Дата: 14.05.2024 16:10

Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов привітав із призначенням нового керівника Відділу державного нагляду (контролю) у Вінницькій області Андрія Руденка.

Представив очільника територіального органу перший заступник Голови Державної Служби України з безпеки на транспорті Юрій Марценишин.

«Зауважу, що вінницький територіальний підрозділ має авторитет і гарні результати діяльності з-поміж інших регіонів. Для прикладу, у минулому році Відділ державного нагляду (контролю) Вінниччини став лідером за показниками роботи. І ця практика продовжується й надалі», –  зазначив очільник області.

Основні завдання підрозділу – це збереження доріг, викорінення нелегальних перевезень, злагоджена комунікація з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Звертаючись до колективу, Перший заступник Голови Державної Служби України з безпеки на транспорті Юрій Марценишин підкреслив: «У такі нелегкі часи ми повинні спільно рухатися в одному напрямку та докладати максимум зусиль для нашої Перемоги. Впевнений, що попередні досягнення неодмінно будуть враховані в роботі та примножуватимуться».

Також він закликав присутніх до злагодженого співробітництва, взаємної підтримки і допомоги.

Під час зустрічі Сергій Борзов висловив сподівання на плідну співпрацю та побажав Андрію Михайловичу професійних успіхів.

«Працюємо разом для нашої Перемоги!» - резюмував Начальник ОВА.