Участь у виїзному засіданні Спостережної комісії Тульчинської РВА
Дата: 15.05.2024 14:22
Кількість переглядів: 57
15 травня 2024 року на базі ДУ Крижопільський виправний центр (№113), відбулось виїзне засідання Спостережної комісії Тульчинської районної військової адміністрації. В роботі якої взяв участь начальник РВА Олександр Гаврилюк.
На розгляд членів комісії було винесено питання щодо можливого застосування УДЗ (статті 81, 82 ККУ) від подальшого відбування покарання вісьмом засудженим особам.
За результатами вивчення характеристик на вищевказаних осіб, ознайомлення з документами справи та підставами, що слугували ініціюванню підготовки даних подань, особистому спілкуванні із засудженими було прийнято рішення про відмову.