В запеклих боях за Україну загинув ще один наш Герой!

Дата: 15.05.2024 16:31

У важкий для всієї країни час, ми втрачаємо все більше наших захисників, навічно і безповоротно.

Янголом неба став Гребенюк Віктор Петрович, 12 жовтня 1984 року народження, житель смт.Піщанка.

Молодший сержант Гребенюк Віктор Петрович служив  розвідником – номером обслуги третього розвідувального відділення розвідувального взводу.

Наш Герой-захисник був вірним Військовій присязі та Українському народу, мужньо виконував свій військовий обов’язок.

14 травня 2024 року, під час виконання бойового завдання, в населеному пункті Стариця Вовчанської міської громади Чугуївського району Харківської області Віктор Петрович прийняв свій останній бій.

Справжній патріот, воїн, відданий захисник та чудова людина. Саме таким Віктор Петрович запам’ятається кожному із нас.

Тульчинська районна військова адміністрація виловлює щирі слова співчуття  родині, друзям, побратимам, розділяємо біль та сум вашої втрати.

Навколішки, з квітами та державними прапорами чекатимемо нашого земляка аби гідно зустріти та провести до місця вічного спочинку.

Пам'ятаймо подвиг Віктора Петровича і нехай наша пам'ять буде даниною Герою-земляку, який заради торжества справедливості, заради України пожертвував собою.

Вічна пам’ять та шана Герою!