Допомога і підтримка військових - наш щоденний обов'язок.
Дата: 16.05.2024 10:28
Кількість переглядів: 69
Дрони для Збройних сил України – це дуже важливий інструмент на полі бою. За їх допомогою наші військові можуть отримувати контроль над ситуацією в районі бойових дій.
15 травня працівники ДУ Крижопільський виправний центр (№113) зібрали кошти за які було придбано дрон.
Бойову пташку передано Миколі Васильовичу, колишньому працівнику закладу, який боронить Батьківщину на Донецькому напрямку.
Віримо, що дрон допоможе нашим Воїнам захистити свої життя і знищити якнайбільше ворогів! Дякую всім, хто долучився, хто робить добру справу задля Перемоги», - підкреслив начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк.
Слава Україні!