Дайджест новин: «Всеукраїнська програма ментального здоров’я. Регіональна координація» квітень 2024

Дата: 16.05.2024 16:16

До Вашої уваги дайджест новин: «Всеукраїнська програма ментального здоров’я. Регіональна координація» квітень 2024.квітневий дайджест новин Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?"

У підбірці:

• впровадження пріоритетних проєктів міністерств, зокрема, створення Центрів життєстійкості;
  • вивчення системи підтримки ментального здоров'я молоді в Данії та кращих практик розбудови психосоціальних послуг у США;
  • навчання українських працівниць «екстренки» в Польщі;
  • масштабування проєкту з посилення стійкості медиків;
  • новий освітній серіал, присвячений коректній взаємодії з людьми, які мають бойовий досвід;
  • Дні спільнодії в регіонах тощо.

Підсумки місяця можна знайти на платформі Всеукраїнської програми ментального здоров’я  «Ти як?» за посиланням.

Як завжди, ця збірка – фіксація в часі відповідних досягнень та зручний довідник успішних кейсів для всіх стейкхолдерів Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою Першої леді Олени Зеленської.