Героїв Україна пам'ятає
Завтра, схиливши голови, з квітами та державними прапорами Тульчинщина зустрічатиме ще одного свого Героя, який на щиті буде повертатись до рідної домівки.
Небесне військо поповнилось ще одним захисником. Янголом неба став Мазур В'ячеслав Олександрович, 01 жовтня 1977 року народження, житель с.Петрашівка Шпиківської громади.
Життєва зірка нашого захисника згасла 17 травня 2024 року.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття батькам Олександру Васильовичу та Зої Броніславівні, які втратили єдиного сина, дружині Валентині та синам Назарчику і Захару. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами.
Відважний, чесний, справедливий, добрий. Він був прикладом справжнього чоловіка та патріота, відзначався неймовірною відвагою. Справжній товариш, найкращий син, люблячий чоловік та батько, надійний та вірний побратим. Людина слова та честі.
Саме таким в нашій пам’яті запишеться В’ячеслав Олександрович.
Вічна пам’ять та шана Герою!