Велику ціну платить Україна за захист незалежності та за майбутню Перемогу

Дата: 21.05.2024 08:53

Не встигла уговтатись Шпиківська громада від трагічної звістки про втрату, як знову отримала чергове сповіщення.

Чорним вороном вона постукала в родину Добранських з села Левківці.

29 серпня 2022 року в районі населеного пункту Степова Долина, Миколаївського району, Миколаївської області, загинув Добранський Юрій Борисович, 22 липня 1969 року народження.

Довгі місяці очікування, надії, суму та сподівання. Проте, на жаль, дива не сталося. Вже завтра, навколішки з квітами та державними прапорами  зустрічатимемо нашого захисника коридором слави, який на щиті повертатиметься до рідного дому.

Молодший сержант Добранський Юрій Борисович служив водієм механізованого взводу механізованої роти механізованого батальйону.

Наш Герой-захисник був  відданий Військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконав військовий обовʼязок та загинув  в бою за Україну її свободу і незалежність.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам, односельчанам з приводу гіркої втрати. Розділяємо ваш біль та сумуємо разом з вами, підтримуючи у годину скорботи.

Низький уклін і безмежна вдячність Воїну, перед яким ми всі в одвічному боргу.

Слава Герою Юрію Борисовичу, навіки слава!