23 травня – День Героїв!
23 травня українці відзначають День героїв. Це свято, яке в умовах війни набуло особливого значення і сенсу.
Після повномасштабного російського вторгнення захисники та захисниці продовжують боротися за свободу та незалежність.
Відзначення Дня героїв – це шана тим, завдяки кому ми вистояли і продовжуємо чинити опір. Це день пам'яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України.
Українські Герої - це українці, які жили в різні епохи й захищали рідну землю, які боролися за суверенітет і незалежність нашої країни, а прямо зараз борються проти російської армії за нашу свободу.
День Героїв – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь. Пам’ятаймо: лише той народ вартий власної держави, який береже пам’ять про своїх синів і дочок, що віддали життя за свободу Вітчизни.
Сьогодні гасло "Героям Слава" звучить у кожному куточку Землі. Адже українські Герої – не лише творці своєї власної історії, вони творять нову історію Європи та світу.
Слава Україні!
Слава нашим Героям!
начальник районної військової адміністрації Олександр ГАВРИЛЮК