На Вінниччині вшанували пам’ять бійців підрозділу «КОРД», які загинули внаслідок ворожого обстрілу 2022 року

Дата: 22.05.2024 14:30

Сьогодні минає два роки відтоді, як на Запоріжжі внаслідок ворожого обстрілу загинули бійці підрозділу особливого призначення «КОРД».Вшанування пам'яті загиблих воїнів

Дев’ятеро наших воїнів. Наймолодшому з них було 29 років, найстаршому – 41. Сини. Чоловіки. Батьки. Еліта поліції.

У цей день на Сабарівському кладовищі представники обласної та міської влади, поліції, духовенства, члени родин та небайдужі громадяни вшанували пам’ять спецпризначенців.

Усі вони професійно й самовіддано виконували свій службовий та громадянський обов'язок:

• Михайло ЗАЙЦЕВ,
  • Ігор ПОДЗІГУН,
  • Віталій АНТОЩУК,
  • Дмитро КЛИМЕНКО,
  • Богдан ЩЕРБАНЬ,
  • Богдан БУЛЕГА,
  • Віталій ОЛІЙНИК,
  • Ігор БОНДАРЧУК,
  • Артур ТУРЛЯК.

«Пам’ ятаємо кожного. Помстимося за кожного. Щирі співчуття рідним та близьким. Навіки слава Героям!» - зауважив Начальник ОВА Сергій Борзов.