Вшановуємо тих, хто поклав життя в ім’я незалежної України, хто віддав за неї роки надважкої боротьби

Дата: 23.05.2024 10:25

Сьогодні ми вшановуємо людей, які стали міцним щитом української волі, опорою її суверенітету і незалежності.

23 травня, в Україні відзначають День героїв – вшановують пам’ять людей, які у різні часи віддали своє життя за Незалежність нашої держави.

Згодуємо та ушановуємо Героїв, які відстоювали її суверенітет, волю  і просто зараз ведуть боротьбу проти російської армії за нашу свободу. Це горде і одночасно сумне свято – багато українських Героїв віддали життя заради своєї країни.

Українські Герої – це українці, які жили в різні епохи й захищали рідну землю.  Від минулого до тепер вони об’єднані єдиним духом.

Низькій уклін незламним Героям, які сьогодні йдуть у бій за наше майбутнє - від видатного полководця до новобранця. Молимося за вас. Обов’язково повертайтеся додому! Цілими, неушкодженими і з Перемогою!

Сьогодні керівництво районної військової адміністрації, районної та міської рад, громадськість поклали квіти  до меморіального комплексу «Борцям за незалежність України» в місті Тульчин, вшанували хвилиною скорботного мовчання пам’ять тих, хто віддав своє життя за незалежність, суверенітет та цілісність нашої Батьківщини.

Наші хлопці й дівчата доблесно б’ють ворога у складі Сил оборони. Згадаємо кожного, хто, подібно нашим предкам, звитяжно захищає Батьківщину від рашистських окупантів.

Слава Україні! Героям Слава!