23 травня - День морської піхоти України

Дата: 23.05.2024 10:47

23 травня в Україні відзначають День морської піхоти. Це еліта не лише Військово-Морських сил, але й в цілому Збройних сил України. Її гасло "Вірний завжди" означає, що мужнє плече морського піхотинця надійно забезпечує мир і спокій українців.

Сучасні морські піхотинці успадкували найкращі бойові традиції своїх славних пращурів і сьогодні героїчно боронять Україну від російських загарбників.

Морський піхотинець - універсальний воїн, який може діяти з моря, повітря і суші. Основним завданням підрозділів морської піхоти є морське чи повітряно-морське десантування.

Штормові берети з доблестю і честю пройшли випробування на міцність, а з початком повномасштабного вторгнення одними з перших зустрічали ворожі колони та ціною власних життів зупиняли їх просування вглиб країни. Честь і слава їм за це та низький уклін від усього українського народу.

Щиро вітаємо доблесних і вірних морських піхотинців із професійним святом! Дякуємо усім морпіхам за захист України у морі, у небі та на суші, за мужність і жертовність заради нашої держави. Пам’ятаємо усіх Героїв, які поклали життя, щоб стримати наступ ворога.

Бажаємо міцного бойового духу та славетних перемогу справі захисту нашої країни.

Слава морській піхоті України!

Слава Україні!

Начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк