На морі, на суші та у повітрі морські піхотинці безжально нищать ворога. Ці воїни – взірець для наслідування, - Сергій Борзов
Дата: 23.05.2024 11:07
Кількість переглядів: 45
23 травня відзначають День морської піхоти України.
«Вірні завжди!» Це не просто гасло воїнів трьох стихій – це стиль життя. Вони завжди там, де необхідна рішучість та швидкість. На морі, на суші та у повітрі морські піхотинці безжально нищать ворога. Ці воїни – взірець для наслідування». – підкреслив Начальник ОВА Сергій Борзов.
Також очільник області подякував вартовим нашої свободи за службу.
«Нехай поруч з вами завжди буде надійне плече бойових побратимів. Вічна пам’ять тим, хто загинув у боротьбі незалежність України. Слава кожному і кожній, хто захищає Батьківщину!» - зазначив Сергій Борзов.
Слава Україні!