Ми пам’ятаємо українських борців, які віддали життя за незалежність і свободу країни
Сьогодні в Крижопільській громаді відбулись заходи з нагоди відзначення Дня Героїв.
У нинішній момент часу це свято – не лише данина пам’яті Героям та Героїням минувшини, а й день шани новітніх Героїв, які сьогодні віддають свої життя за соборність та незалежність нашої України.
В урочистих заходах взяв участь начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк.
Присутні згадували тих, хто віддав життя за Батьківщину, відстоюючи її незалежність та суверенітет. Їх подвиг безсмертний – пам’ять нетлінна.
Вшановуючи Героїв, усі присутні поклали квіти до меморіалу загиблим у Другій світовій війні, пам’ятних знаків учасникам АТО/ООС та «Борцям за волю України», на Алеї пам’яті загиблих Героїв-земляків.
Українці століттями виборюють своє право на незалежність та свободу, а ми маємо берегти пам’ять про звитяги кожного та кожної, хто віддав своє життя за Батьківщину.
Слава Україні!
Героям слава!