Пам’ять… Вона нетлінна і вічна….

Дата: 23.05.2024 16:53

Пекельно боляче за кожного, хто віддає своє життя за наше серцебиття. Меморіальна дошка - це символ пам'яті про тих, хто пройшов війну, своїми грудьми закривав рідну землю.

На території Студенянського ліцею Студенянської сільської ради Вінницької області відбулося урочисте відкриття Меморіальних дошок,  учасникам російсько-української війни, які героїчно загинули, захищаючи рідну землю.

З фасаду навчального закладу на учнів ліцею будуть дивитись обличчя Героїв-односельчан – Олійника Володимира Івановича, Краснобаєва Анатолія Миколайовича,  Любінчука Геннадія Вікторовича, Васалатія Сергія Андрійовича та  Антоновського Володимира Івановича.

Вони щодня зустрічатимуть і проводжатимуть поглядом односельців, і нагадуватимуть кожному, що вони поклали життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні.

Присутні на заході віддали шану Героїв російсько-української війни у хвилинні мовчання та поклали квіти до Меморіальних дошок .

Вони був справжніми патріотами, самовідданими та безстрашними воїнами.

Загиблих Героїв не повернути, але пам’ять про них завжди житиме в наших серцях.

Їхнє життя відійшло у вічність, проте вони будуть гідним зразком героїзму для наступних поколінь.

Назавжди в строю, назавжди в пам’яті! Схиляємо голови!

Вічна Слава Герою України!