Вони навіки в нашій пам’яті…

Дата: 24.05.2024 08:27

Вчора, в  селі Гонорівка одразу сім меморіальних дошок відкрито біля Гонорівського Будинку культури - філії КЗ"ЦКІД Вінницької області" Студенянської громади.

Сім Героїв-захисників. Та це не просто імена. Це - справжні подвиги. Це - Імена порятунку людей.

Добрань Андрій Дмитрович;

Дюрик Мирослав Миронович;

Конєнков Віталій Віталійович;

Чоповський Володимир Андрійович;

Скрипник Віктор Володимирович;

Гуркало Сергій Миколайович;

Паляниця Михайло Іванович

Усі вони віддали своє життя за Батьківщину, яку любили всім серцем. Їх імена вписано в новітню історію України. Від сьогодні це місце стане місцем спогадів, смутку та гордості за подвиг наших земляків. Кожен, хто буде проходити повз - буде згадувати тих, хто ціною свого життя захистив Незалежність нашої Держави. Тих, хто виборює для нас мир та спокій. Тих, хто зробив усе можливе й неможливе, щоб наблизити нашу Перемогу! Пам’ятати про них і бути гідними них – обов’язок кожного з нас.

На урочистій церемонії відкриття меморіальних дошкок Воїнам захисникам Гонорівки були присутні рідні, друзі загиблих, однокласники, представники влади, педагоги, учні та небайдужі жителі громади.

Низький уклін усім Героям, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави. У наших серцях вічно буде жити пам’ять про них. Ми в неоплатному боргу перед жертовністю матерів, дружин і дітей загиблих Воїнів. Допоки ми живі – житиме пам’ять про наших Героїв.

Герої не вмирають!

Вони будуть жити у пам’яті завжди.