На честь загиблого бійця Тимченка Олександра Сергійовича відкрито меморіальну дошку

Дата: 24.05.2024 10:35

В рідному селі Заболотне Крижопільської громади, відкрито меморіальну дошку Тимченку Олександру Сергійовичу.

28 лютого 2024 року новітнім Героєм, який полинув у Небесну вись став наш Земляк. Поблизу населеного пункту Красногорівка Донецької області, російський окупант обірвав життя двадцяти восьмирічному захиснику.

23 травня 2024 року на площі в Заболотному було велелюдно. Рідні, друзі, побратими, керівництво району та громади, представники Тульчинського РТЦК та СП, мешканці села зібрались аби урочисто відкрити меморіальну дошку, яка встановлена на честь загиблого військовослужбовця Тимченка Олександра Сергійовича.

З початком повномасштабного вторгнення, солдат Тимченко Олександр Сергійович став на захист Батьківщини. Служив стрільцем відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону військової частини А1619.

Присутні згадували життєвий шлях Олександра Сергійовича, підкреслюючи, що він був унікальною, надзвичайно простою, дуже патріотичною, порядною людиною, яка щиро любила свою країну і віддавала всього себе заради України.

Право відкрити меморіальну дошку надано матері Любов Михайлівні та бойовому побратиму Олександра Тимченка.

Присутні хвилиною мовчання вшанували кожного, хто загинув за Україну і своїм подвигом дав нам можливість жити та мріяти про українське майбутнє.

Пам'ять про Захисника України назавжди залишиться в серцях вдячних односельців, а пам’ятна дошка слугуватиме вічним нагадуванням про його жертовність заради незалежного і мирного майбутнього України.

Вічна пам'ять і вічна слава Героям!