На Тульчинщині провели нараду щодо проведення додаткових невідкладних заходів мобілізації
Сьогодні, начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк провів нараду з головами територіальних громад району, на якій розглянуто питання щодо виконання заходів мобілізації людських та транспортних ресурсів на території району.
В робочі зустрічі взяли участь начальник Тульчинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ярослава Ліщини та начальники відділень РТЦК та СП, фахівці з питань мобілізаційної роботи апаратів місцевих рад, керівники силових структур району.
В ході наради було обговорено спільний алгоритм дій з виконання визначених завдань згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку», який вступив в дію 18 травня 2024 року.
Очільник району наголосив усім присутнім про необхідність всебічної підтримки роботи Тульчинського РТЦК та СП щодо оповіщення і своєчасного прибуття військовозобов’язаних та безумовному виконанні територіальними громадами законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію.
За результатами наради запрошені отримали вичерпну інформацію щодо подальшої роботи з питань ведення військового обліку, мобілізації та оборони, а також мали можливість у форматі діалогу з’ясувати окремі питання та отримати всі необхідні роз’яснення.