На Вінниччині завершено реконструкцію першої черги Опікового центру обласної лікарні ім. М.І. Пирогова

Дата: 24.05.2024 15:14

Першу чергу реконструкції Клінічного центру термічної травми і пластичної хірургії обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова завершено.Начальник ОВА Сергій Борзов та учасник заходу

Сьогодні Начальник ОВА Сергій  Борзов оглянув оновлений Центр.

«Замість старого відділення, яке не знало повноцінної реконструкції десятки років, маємо повністю відремонтоване і сучасне приміщення,- зазначив очільник області. - Важливо, що на момент реконструкції, Центр не припиняв роботу, а продовжував надавати допомогу пацієнтам».

Опіки вважають одними з найважчих травм у світовій медичній практиці. В Україні, через війну, кількість людей з опіковими травмами постійно зростає.

Тож обладнані сучасним устаткуванням операційні і перев’язувальні, комфортні палати, як ніколи, на часі.

Кількість ліжок у Центрі після реконструкції збільшили майже вдвічі: якщо раніше їх було 40, то тепер - 70. Всі приміщення інклюзивні.

«Зазначу, що Міністерство охорони здоров’я України визначило Вінницький клінічний центр термічної травми і пластичної хірургії закладом ІІ рівня. Тож на реалізацію проєкту надійшли кошти субвенції з державного бюджету в сумі 31,99 млн грн. Вже освоєно – 31,33 млн грн. З обласного бюджету виділено 9,6 млн грн»,- підкреслив Сергій Борзов.

На сьогодні пріоритетом є продовження реконструкції Центру. Тож попереду ще дуже багато роботи.

Начальник ОВА подякував медикам, на плечі яких лягає важкий тягар війни.

«Здоров’я наших людей – це головне. Тож маємо й надалі поліпшувати умови і якість надання медичних послуг»,- підсумував Сергій Борзов.

Працюємо далі.