Трьом Центрам первинної медико-санітарної допомоги Вінниччини передали сучасні електромобілі від МОЗ України

Дата: 27.05.2024 09:59

Відтепер лікарі Центрів первинної медико-санітарної допомоги в Тульчинській, Уланівській та Барській громадах будуть більш мобільними і зможуть значно швидше надавати допомогу пацієнтам.

Як повідомив Начальник ОВА Сергій Борзов, три заклади «первинки» Вінниччини отримали сучасні електромобілі.

«Зараз це як ніколи важливо, адже навантаження на медичну галузь суттєво зросло. Щодня фахової допомоги потребують все більше людей, а особливо захисники і захисниці, які повертаються з війни», - зазначив очільник області.

Також електромобілі стануть у нагоді й для надання паліативної та спеціалізованої психологічної допомоги.

Сергій Борзов зауважив, що автівки для 20 областей придбали в межах спільного проєкту МОЗ України та Світового Банку «Зміцнення системи охорони здоров'я та збереження життя» (Heal Ukraine).

«Такий транспорт є менш затратним. Електромобілі можна буде використовувати у разі перебоїв з паливом, адже через постійні атаки ворога на нашу інфраструктуру такий ризик постійно зберігається», - резюмував Начальник ОВА Сергій Борзов.