Когенераційні установки на природному газі - наш внесок у стійкість енергосистеми України

Дата: 28.05.2024 16:08

Вінницька філія «ГАЗМЕРЕЖІ» забезпечує газифікацію «під ключ» когенераційних установок.

З постійними обстрілами ворогом енергетичної інфраструктури зростає потреба у децентралізації енергосистеми і розвитку малої та маневрової енергетики.

Універсальним та високоефективним вирішенням є міні-ТЕЦ - когенераційні модулі на природному газі. З таким обладнанням ви отримуєте незалежне джерело постійного енергоживлення, опалення та забезпечення гарячою водою.

Крім природного газу обладнання може використовувати і інші види газоподібного палива - бутан, пропан, біогаз.

Електрична та теплова енергія, що виробляється когенераційною системою, може бути спрямована як на власні потреби, так і підключена до загальної розподільної мережі.

На відміну від сонячних і вітрових електростанцій, в когенераційних установках вироблення електричної і теплової енергії відбувається постійно в цілодобовому режимі - незалежно від часу доби, пори року і температури навколишнього середовища.

Замовити газифікацію вашої когенераційної установки ви можете у найближчому центрі обслуговування клієнтів. Отримати консультацію можна також за тел. 066-300-2-888;    098-300-2-888; 093-300-2-888.