Загинув на другий день свого народження

Дата: 28.05.2024 16:51

Війна росії проти України докорінно змінила життя кожного українця. Вона завдала болю кожному із нас. Російський агресор забирає життя наших громадян, сіючи розпач та горе на українській землі. Ще одна душа воїна відлетіла у небесну височінь і поповнила Небесне військо. Янголом неба став  Побуранний Валерій Миколайович, 25 травня 1970 року народження, житель смт.Піщанка.

Прийнятий на військову службу 2 березня 2022 року, молодший сержант Побуранний Валерій Миколайович служив водієм автомобільного відділення  самохідного артилерійського взводу 3 самохідної артилерійської батареї 40 гаубичного самохідного-артилерійського дивізіону.

26 травня 2024 року в районі села Дуванка Золочівського району Харківської області, внаслідок ворожої атаки, російський агресор обірвав життя нашого Земляка.

Ми втратили справжнього Воїна-захисника, патріота й громадянина, сім’я – надійну опору, друзі – хорошого товариша.

Смуток за втраченим Героєм наповнює серця всіх нас. Нехай пам'ять про Валерія Миколайовича буде вічною, а його подвиг завжди нагадуватиме про вартість свободи й незалежності нашої держави.

Вічна пам’ять Герою!