В запеклих боях за Україну загинув наш Герой!

Дата: 29.05.2024 10:17

Нестерпне, невимовне горе і пекучий біль знову принесла війна на нашу землю. В боротьбі з російським агресором загинув наш земляк.

Залишивши рідну домівку став на  захист Батьківщини Пришва Тарас Віталійович, 1976 року народження, житель смт.Крижопіль.

Солдат Пришва Тарас Віталійович служив номером обслуги зенітного ракетного відділення зенітного ракетного взводу механізованого батальйону.

Він був відповідальним, уважним, людиною зі справді відкритим серцем і сталевою волею.

25 травня 2024 року внаслідок мінометного обстрілу противником біля населеного пункту  Архангельське Покровського району Донецької області життєва зірка Тараса Віталійовича згасла.

Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам, розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами, схиляючи голову в годину скорботи.

Нехай добрий, світлий спомин про Героя-захисника назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав, любив та шанував.

Його ім'я назавжди залишиться в пам'яті українців.

Вічна пам'ять Герою!