Йому навічно двадцять два…
На жаль, не всі вертаються живими,
Життів багато забрала війна,
Чекають вдома кожного родини,
Але приходять сльози і біда...
Ще одне молоде життя, обірване на війні. Журиться, плаче Тульчинщина. Сумує Україна, віддаючи на Небо ще одного зі своїх синів.
Жахлива новина оповила Шпиківську громаду, розірвавши серце матері.
Він загинув на самому злеті, молодий, перспективний, відважний.
Федоровичу Олегу Михайловичу, 16 липня 2001 року народження, жителю с.Рахни-Лісові не судилось реалізувати свої мрії. Російський окупант забрав його життя.
Олег Михайлович був неймовірно доброю, чуйною та справедливою людиною, вірним другом, побратимом, завжди приходив на поміч. Мріяв жити у вільній Україні.
Він любив життя, проте, 28 травня 2024 року, під час бойових дій біля населеного пункту Макарівка Волноваського району Донецької області життєва зірка нашого Героя-захисника згасла.
Солдат Федорович Олег Михайлович служив розвідником-навідником 2 розвідувального відділення розвідувального взводу.
Зовсім юний, з серцем, сповненим надій і кохання - таким він навіки залишиться в пам'яті рідних та друзів.
Тульчинська районна військова адміністрація висловлює щирі слова співчуття родині, друзям, побратимам, усім, хто знав, цінував, любив Олега Михайловича. Розділяємо біль вашої втрати та сумуємо разом з вами підтримуючи у годину скорботи.
Вічна пам’ять Герою!