В Тульчинській громаді відкрито  меморіальні дошки чотирьом загиблим Героям російсько-української війни

Дата: 30.05.2024 15:01

Сьогодні, 30 травня в селі Суворовське  Тульчинської громади  відбулося    урочисте відкриття меморіальних дошок, які встановлено на честь  загиблих Героїв.

На фасаді Суворовського ліцею № 1 з’явились прізвища земляків, які боронили нашу Батьківщину та віддали за неї своє життя.

Войтко Микола Федорович (24.06.1976 – 20.04.2022),  Корж Євген Володимирович (04.09.1988 – 03.07.2023), Ткач Ігор Михайлович (07.08.1997 – 01.03.2023), Балик Валентин Олексійович (27.09.1977 – 21.01.2023) – новітні Герої, які поповнили лави Небесного війська та оберігають нас з небес.

На урочистій церемонії відкриття меморіальних  дошок воїнів були присутні односельчани, учні та вчителі освітнього закладу, керівництво громади, друзі.

Право відкрити меморіальні дошки було надано родинам загиблих Героїв-захисників.

Під час мітингу згадувалось життя кожного із воїнів, їх шлях у житті та вклад у Перемогу.

Присутні, схиливши голови в хвилині мовчання, віддали данину шани світлій пам’яті Захисників та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність України. Після чого учасники заходу поклали квіти, лампадки.

Вони віддали найдорожче - своє життя, захищаючи кордони нашої України. Відтепер пам’ятні знаки на стіні ліцею будуть постійним спогадом нам і наступним поколінням про патріотизм і героїчний подвиг випускників та учнів  освітнього закладу та захисників рідної Батьківщини.

Світла пам’ять про наших Героїв назавжди залишиться у наших серцях.

Герої не вмирають!