В Тульчинській громаді відкрито меморіальні дошки чотирьом загиблим Героям російсько-української війни
Сьогодні, 30 травня в селі Суворовське Тульчинської громади відбулося урочисте відкриття меморіальних дошок, які встановлено на честь загиблих Героїв.
На фасаді Суворовського ліцею № 1 з’явились прізвища земляків, які боронили нашу Батьківщину та віддали за неї своє життя.
Войтко Микола Федорович (24.06.1976 – 20.04.2022), Корж Євген Володимирович (04.09.1988 – 03.07.2023), Ткач Ігор Михайлович (07.08.1997 – 01.03.2023), Балик Валентин Олексійович (27.09.1977 – 21.01.2023) – новітні Герої, які поповнили лави Небесного війська та оберігають нас з небес.
На урочистій церемонії відкриття меморіальних дошок воїнів були присутні односельчани, учні та вчителі освітнього закладу, керівництво громади, друзі.
Право відкрити меморіальні дошки було надано родинам загиблих Героїв-захисників.
Під час мітингу згадувалось життя кожного із воїнів, їх шлях у житті та вклад у Перемогу.
Присутні, схиливши голови в хвилині мовчання, віддали данину шани світлій пам’яті Захисників та всіх воїнів, загиблих у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність України. Після чого учасники заходу поклали квіти, лампадки.
Вони віддали найдорожче - своє життя, захищаючи кордони нашої України. Відтепер пам’ятні знаки на стіні ліцею будуть постійним спогадом нам і наступним поколінням про патріотизм і героїчний подвиг випускників та учнів освітнього закладу та захисників рідної Батьківщини.
Світла пам’ять про наших Героїв назавжди залишиться у наших серцях.
Герої не вмирають!