104 вінничанки цьогоріч отримали почесне звання «Мати-героїня»

Дата: 31.05.2024 16:33

Сьогодні Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА разом із народною депутаткою України Ірина Борзова вручили відповідні нагрудні знаки та посвідчення 26 матерям Вінницького району.

«Діти – це найдорожче, що у нас є, наше майбутнє. Материнство – найкраща і найпочесніша місія на землі. Це велике щастя і водночас дуже велика відповідальність, а особливо в умовах війни». – зауважив очільник області.

Відповідно до Указу Президента, нагороди жінки отримали за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку.

Звертаючись до присутніх у залі мам, Ірина Борзова відзначила: «Ми, жінки, найкраще пам’ятаємо саме той день, коли народжуються наші діти. Їх першу усмішку, перші слова та перші кроки…Щиро дякую кожній з вас за все, що ви робите задля своїх дітей».

Також народна депутатка України побажала всім міцного здоров'я, миру і Перемоги.

«Низький вам уклін та щира подяка за те, що з любов’ю виконуєте свій непростий і дуже почесний материнський обов’язок. Бажаю, щоб ваші діти зростали і навчалися в мирній і квітучій Україні та були її гідними громадянами». – резюмував Сергій Борзов.