4 червня - День вшанування пам'яті дітей які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України

Дата: 04.06.2024 08:23

Десять років росія вбиває українців. Біль за кожним втраченим життям не втамують жодні слова втіхи. Втрачати співгромадян — важко. Але найстрашніше те, що держава-терорист, забирає життя у тих, хто навіть не встиг його сповна почати — в дітей.

Їх передчасно обірвані життя — наш вічний біль.

Їх непрожиті долі — вічна мука їх рідних та близьких.

Агресор веде війну проти України варварськими методами, знищуючи націю та намагаючись викорінити ідентичність українців.

Росія щодня несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Ці злочини не мають строку давності, росія обов’язково понесе за них відповідальність.

За офіційною інформацією ювенальних прокурорів, станом на 4 червня 2024 року  551  дитина загинула, 1368 отримали поранення, 2014 – зниклі.

Прикро що українські діти стали ціллю для російських загарбників. Вони вразливі, беззахисні, та безпорадні. Та чи не діти у час війни страждають найбільше. Невинні жертви, які лише почали досліджувати світ.

Вшануємо хвилиною мовчання маленьких янголів України...

Пам’ять про дітей, які загинули під час війни Російської Федерації проти України, завжди буде жити в наших серцях.

Ніколи не пробачимо!

начальник районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк